TR
EN
RU

Misyonumuz

Seçil Kauçuk, teknik kauçuk sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutan, toplam kalite felsefesini benimsemiş, tüm paydaşlarının katılımı ile kaynak yaratan ve kaynaklarını, öz sermayesini büyütmenin yanı sıra, bulunduğu bölge ve şehrin kültürel, sosyolojik yapısına katkıda bulunmak için kullanan bir dünya şirketidir. 

Seçil Kauçuk, sürekli kendisini geliştiren insan kaynağı, şeffaf, yalın ve verimliliğe dayalı sürekli gelişmeyi temel almış yönetim anlayışı ve müşteri odaklı çalışma politikaları ile müşterilerine, ihtiyacı olan kaliteli ürün ve kaliteli hizmetin yanında, bilgi ve deneyimini de sunar. 

Sektöründe sürekli yenilikçiliği, gelişime açık olmayı, paydaşlarının ve müşterilerinin isteklerini ön planda tutmayı, çevreye karşı duyarlı, her alanda tutarlı ve sözünde duran, dürüst, ilkeli, güvenilir, çalışkan ve araştırıcı olmayı, firma kültürü olarak benimsemiştir.

Müşterisinin ve çalışanının sorunlarına duyarlıdır ve sektöründe liderliğini devam ettirmek için kararlı ve istikrarlı bir Ar&Ge politikası ve sürekli gelişim politikaları uygular.

Seçil Kauçuk, yaptığı yeni yatırımlar ile faaliyetlerini yürüttüğü çevreyi kalkındırmayı, tanıtmayı, Türk ve dünya ekonomisine katkı sağlamayı temel görev edinmiştir.

 


Vizyonumuz

Odaklandığı tüm alanlarda teknoloji, bilgi ve pazar liderliğini -sosyal sorumluluklarının farkında olarak- etik, geleneksel ve yasal sınırların içerisinde gerçekleştirmeyi ve ilkeli mükemmeliyetçi yaklaşımla yeni değerler yaratarak, öncü olmayı hedeflemiştir. Bu hedefe ulaşmak için, dünyaya entelektüel sermayesini de pazarlayan, bilgi ve teknoloji üreten bir şirketler ve kültürler topluluğu olmak gerekliliğinin bilincindedir.